Disclaimer Strony

Właściciel tej strony współpracuje z wieloma firmami.

Jednakże, nie jest jesteśmy pracownikami tych firm i opinie wyrażone na tej stronie internetowej należą do nas i niekoniecznie są podzielane przez te firmy.

Kiedy dokonujesz zakupu przez tę stronę internetową, otrzymujemy prowizję.

Wszystkie twierdzenia, statystyka, cytaty, czy inne wiadomości o danym produkcie czy usłudze powinny być potwierdzone u producenta, dostawcy czy u innego zainteresowanego.

Disclaimer Ogólny

Właściciel tej strony nie bierze odpowiedzialności za sposób korzystania z informacji, które publikuje. Wszyscy czytelnicy są ostrzeżeni, że to oni są odpowiedzialni za korzystanie z własnego zdrowego rozsądku podczas wprowadzania w życie informacji z tej strony.

W żadnym wypadku ta strona, ani jej właściciel nie mogą być pociągani do odpowiedzialności za szkody, niezależnie czy fizyczne, materialne czy psychiczne, wynikłe z poprawnego lub błędnego użycia informacji z tej strony.

Wszystkie informacje prezentowane na tej stronie internetowej są oparte na badaniach naukowych, różnych źródłach literackich, osobistym doświadczeniu i konsultacji z innymi. Mimo tego, nie ma 100% gwarancji trafności tych danych.